This website works best with JavaScript enabled

Prof. Dr. Tahir Karadeniz, Üroloji Uzmanı

Üroloji İstanbul'u Facebook'ta takip edin Prof. Dr. Tahir Karadeniz'i Instagram'da takip edin Üroloji İstanbul'u Youtube'ta takip edin Üroloji İstanbul'u Instagram'da takip edin Üroloji İstanbul'u Twitter'da takip edin


TAM KAPANMA/Korona Virüs Sürecinde Ürolojik Hastalıklar ve Kanser Cerrahisi Tedavileri Devam Ediyor

Dünyamızın ve ülkemizin maruz kaldığı Covid-19 virüs sorunu ile 1 yılı aşkın süredir karşı karşıyayız ve virüsten tamamen arınmak her gerçen gün belirsizliğini korumaya devam etmektedir. Mesane, prostat, böbrek, idrar yolları ve testis kanserlerinde mevcut virüsten dolayı beklemek hastalığınız için son derece tehlikeli olacağından ürolojik kanser cerrahimiz devam etmektedir.

Pandemi sürecinde hastanemizde alınan tedbirler doğrultusunda; virüs ve salgın hastalıklar problemi nedeniyle başvuran hastalarımızın tedavileri ayrı bir blokta izole olarak sürdürülmektedir. Ürolojik hastalıklar ve kanserler için başvuran hastalarımızın takip ve tedavisi ise tamamen ayrı bir blokta devam ettirilmektedir. Dolayısıyla bize başvuran hastalarımızın cerrahi tedavi süreçleri için oluşabilecek riskler en aza inmiş durumdadır.

Devamını Okumak için Tıklayınız
-->

Alınan Mesleki Eğitimler

 

ok ikon Şubat 2011, Türk Üroloji Derneği tarafından düzenlenen Avcılar Veterinerlik Fakültesi'ndeki Laparoskopi kursu


ok ikon Mart 2010, 5. International Meeting on Reconstructive Urology (IMORU V) (Hamburg, Almanya).


ok ikon Ekim 2007, 1. ESGURS (European Society of Genitourinary Surgery) ve ESAU (European Society of Andrological Urology) kursu (Madrid, İspanya).


ok ikon Mart 2006, 4. International Reconstructive Urology kursu (Hamburg, Almanya).


ok ikon Haziran 2004, Westland'da Green Light Laser Prostatektomi kursu (Michigan, USA).


ok ikon Ocak-Mayıs 2004, Northeastern Instıtute of Urology, Radikal Perineal Prostatektomi kursu (Michigan, USA).


ok ikon Ekim 2003, EBU (Avrupa Uroloji Board) Teorik Sınavını kazandım.


ok ikon Nisan-Mayıs 2002, University of Bern, İsviçre'de Prof. Urs Studer ile Üro Onkoloji ve Rekonstruktif Üroloji (Radikal Sistektomi, Ileal Neobladder, Radikal Prostatektomi, Nefron Koruyucu Cerrahi - Parsiyel Nefrektomi) konusunda çalışma (Bern, İsviçre).


ok ikon Ocak-Mart 2001, University of Texas, MD Andersen Cancer Center, Üro Onkoloji (Prostat, Mesane, İdrar Yolları, Böbrek, Testis kanserlerinin cerrahi tedavisi) konusunda çalışma (USA).


ok ikon Ocak 2000, UCLA Cedar's Sinai Medical Center Prof. G. Leach ile Kadın Ürolojisi (idrar kaçırma) Female Üroloji konusunda çalışma (Los Angeles, USA).


ok ikon Haziran 1998, Crawford Memorial Hospital, Southwest Impotency Center de Steven K Wilson dan Problemli Penis Protezleri cerrahisi kursu (Arkansas, USA).


ok ikon Şubat 1995, Heidelberg Üniversitesi Klinikum Mannheim, Üroloji Kliniği, Prof. Peter Alken in yanında Üro Onkoloji (Böbrek, Mesane, Prostat, Testis Kanseri Cerrahisi) ve Endoskopik Taş Cerrahisi (URS ve PCNL / Perkütan Taş Cerrahisi) konusunda çalışma (Almanya).


ok ikon Ekim 1992, 20. Münih Endoüroloji Kursu (Munih / Almanya).

 

 

İlgili diğer konular:

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440