This website works best with JavaScript enabled

Prof. Dr. Tahir Karadeniz, Üroloji Uzmanı

Üroloji İstanbul'u Facebook'ta takip edin Prof. Dr. Tahir Karadeniz'i Instagram'da takip edin Üroloji İstanbul'u Youtube'ta takip edin Üroloji İstanbul'u Instagram'da takip edin Üroloji İstanbul'u Twitter'da takip edin


TAM KAPANMA/Korona Virüs Sürecinde Ürolojik Hastalıklar ve Kanser Cerrahisi Tedavileri Devam Ediyor

Dünyamızın ve ülkemizin maruz kaldığı Covid-19 virüs sorunu ile 1 yılı aşkın süredir karşı karşıyayız ve virüsten tamamen arınmak her gerçen gün belirsizliğini korumaya devam etmektedir. Mesane, prostat, böbrek, idrar yolları ve testis kanserlerinde mevcut virüsten dolayı beklemek hastalığınız için son derece tehlikeli olacağından ürolojik kanser cerrahimiz devam etmektedir.

Pandemi sürecinde hastanemizde alınan tedbirler doğrultusunda; virüs ve salgın hastalıklar problemi nedeniyle başvuran hastalarımızın tedavileri ayrı bir blokta izole olarak sürdürülmektedir. Ürolojik hastalıklar ve kanserler için başvuran hastalarımızın takip ve tedavisi ise tamamen ayrı bir blokta devam ettirilmektedir. Dolayısıyla bize başvuran hastalarımızın cerrahi tedavi süreçleri için oluşabilecek riskler en aza inmiş durumdadır.

Devamını Okumak için Tıklayınız
-->

İdrar Yolu Tamamen Kopan Hastaya, Yeni İdrar Yolu Ameliyatı Gerçekleştirildi

Bağdat'ta taş ameliyatı sırasında sağ taraf idrar yolu (üreter) tamamen kopan ve yeniden tamir edilen ancak tutmayan bunun üzerine bize gönderilen 38 yaşındaki kadın hastaya; bütünüyle kopmuş olan sağ idrar yolunu bağırsaktan yeniden yaptık. 20 günde hasta tamamen iyileşmiş olarak Bağdat'a döndü ve son gün hatıra fotoğrafı çektirdik.

 

İdrar yolu kopan hastayı, yeni idrar yolu ameliyatı gerçekleştirildi

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440